Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

CCTV Telewizja Przemysłowa

Systemy telewizji przemysłowej często mają kluczowe znaczenie w ochronie osób i mienia. Jednak, aby taka zależność miała miejsce konieczne jest odpowiednie rozmieszczenie kamer w ochranianym obiekcie lub strefie zewnętrznej. Kolejnym bardzo istotnym czynnikiem jest właściwy dobór kamer, jak również optyki, która  uwzględni specyfikę miejsca i zachodzących warunków oświetleniowych.

Dbałość o zachowanie powyższych kryteriów ułatwi uzyskanie materiału wideo niezbędnego do analizy zgromadzonych danych. Pozwala to w sposób sprawny i nie budzący wątpliwości co do jakości korzystać z niego policji, sądom czy prokuraturze.

Monitoring wrażliwych stref pozwala w znaczącym stopniu ograniczyć liczbę kradzieży, rozbojów oraz innych aktów przemocy.
Systemy CCTV to również wyższy poziomu bezpieczeństwa na ulicach, placach, parkach, stadionach, dworcach. Dużą rolę rejestracji video przypisuje się w firmach produkcyjnych.

Ten sposób śledzenia produkcji wykorzystują zarówno małe firmy produkcyjne jak duże zakłady m.in. huty, rafinerie zakłady chemiczne wykorzystujące w swej działalności specjalistyczne urządzenia rejestrujące.

Należy również wspomnieć o możliwości dyskretnego nadzoru nad pracownikami.

Projekty jak również wyceny, które przygotowujemy dla naszych klientów staramy się wykonywać w oparciu o sprawdzonych i renomowanych w branży producentów.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są  w prostych instalacji domowych jednorodzinnych jak również w dużych firmach przemysłowych.

W skład systemów CCTV telewizji przemysłowej możemy zaliczyć;

13 432 38 08
Zrób test łącza

Księgowość i finanse

Księgowość i finanse