Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

O nas

IT Systematic Group to dostawca innowacyjnych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych dla firm, instytucji samorządowych oraz klientów indywidualnych.

W naszej ofercie mieści się szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, budową i konfiguracją sieci komputerowych (włączając VPN i sieci korporacyjne). Ważnym elementem działalności firmy są także wdrożenia systemów informatycznych, konsulting IT, specjalistyczne oprogramowanie oraz outsourcing IT.

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Dotychczas największy udział naszych rozwiązań obejmuje przedsiębiorstwa zlokalizowane w województwie podkarpackim.

Misja

Naszą misją jest dostarczenie narzędzi oraz wyspecjalizowanych usług, które umożliwią zarządzanie firmą w sposób nowoczesny. Odpowiednio wykorzystany model zapewni optymalizację czynności administracyjnych, które prowadzą również do istotnej redukcji kosztów prowadzonej działalności gospodarczej.

Atuty

Atutem firmy IT Systematic Group jest ponad 13 letnie doświadczenie, a siłą młody, ambitny i profesjonalny zespół. Podejmujemy projekty o zróżnicowanej charakterystyce i stopniu złożoności, co motywuje nas do nowych pomysłów i stosowania innowacyjności.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu oferowane systemy są dopasowane do wymagań i możliwości.

Technologie - Internet

IT Systematic Group świadczy usługi w zakresie dostarczania szerokopasmowego Internetu oraz usług dodatkowych. Usługa dostępna jest na terenie miasta Krosna, oraz na obszarach okolicznych gmin.

Dzięki dynamicznie rozbudowywanej przez nas infrastrukturze transmisyjnej, możemy zaoferować doskonalej jakości łącza, dostosowane przepustowością do potrzeb Klienta. Usługę realizujemy poprzez dostęp bezprzewodowy, kablowy oraz światłowodowy.

W celu sprawdzenia dostępności usługi prosimy skorzystać z zakładki Zone, która wstępnie zweryfikuje nasze możliwości techniczne w wybranej lokalizacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerami telefonów których wykaz znajduje się w dziale Kontakt.

Zapraszamy do współpracy.
Systematic Team

13 432 38 08
Zrób test łącza

Księgowość i finanse

Księgowość i finanse