Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

 

Innowacje

IT Systematic Group jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych dla firm, instytucji samorządowych oraz klientów indywidualnych.

W naszej ofercie mieści się szeroki zakres usług związanych z projektowaniem, budową i konfiguracją sieci komputerowych (włączając VPN i sieci korporacyjne). Ważnym elementem działalności firmy są także wdrożenia systemów informatycznych, konsulting IT, specjalistyczne oprogramowanie oraz outsourcing IT.

 

Dostęp do sieci Internet

 

IT Systematic Group świadczy usługi w zakresie dostarczania szerokopasmowego Internetu oraz usług dodatkowych.

Początkowo koncentracja zasięgu naszej sieci internetowej obejmowała miasto Krosno wraz wchodzącymi w jej skład dzielnicami.

Dzięki dynamicznie rozbudowywanej przez nas infrastrukturze transmisyjnej, możemy zaoferować doskonalej jakości łącza internetowe, dostosowane przepustowością do potrzeb Klienta.

 

Zasięg i kierunki rozwoju sieci

 

W chwili obecniej jesteśmy dostawcą Internetu we wszyskich okolicznych gminach leżących wokół Krosna.  Oczywiście w samym Krośnie jesteśmy również obecni o czym świadczy duża popularność naszej usługi wśród jej mieszkańców.

O kierunkach rozwoju sieci w głownej mierze decydują nasi klienci. Staramy się bardzo szybko reagować na zapytania płynące z rynku.

Zatem wszędzie tam gdzie brak jest usługi związanej z dostepem do sieci lub jest ona oferowana w stopniu niezadowalającym lokalną społeczność pojawia sie firma IT Systematic Group. Doświadczenie, zaangażowanie wszystkich pracowników  podnosi zadowolenie z jakości oferowanych usług.

Dostep do szerokopasmowego internetu  realizujemy głównie w oparciu o technologie bezprzewodową MIMO, SXThd.

W celu sprawdzenia dostępności usługi prosimy skorzystać z zakładki Zone, która wstępnie zweryfikuje nasze możliwości techniczne w wybranej lokalizacji.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerami telefonów których wykaz znajduje się w dziale Kontakt.

 

Zapraszamy do współpracy.
Systematic Team

13 432 38 08
Zrób test łącza

Księgowość i finanse

Księgowość i finanse