Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.  

Firmowa poczta e-mail

Poczta elektroniczna jest obecnie głównym narzędziem, z którego przedsiębiorstwa korzystają w komunikacji wewnętrznej oraz relacjach z klientami. Dlatego podejmując decyzje o zakupie hosting, nabywca (Firma) powinna zwrócić szczególną uwagę na aspekty związane z pocztą e-mail dostępną w ramach tej usługi.

Decydując się na serwer najczęściej zwracamy uwagę na koszt utrzymania a następnie na parametry usług. Korzystna relacja wymienionych elementów stoi u podłoża podjętej przez nas decyzji.

Wymienione czynniki są zwykle najszerzej akcentowane w niemal każdej ofercie. Jednak z uwagi na to, jak wiele zależy od hostingu konieczne jest zagłębienie się w jego szerszą specyfikację i dokładne poznanie również funkcjonalności, które użytkownik otrzymuje określoną kwotę.

Dopiero dostępne tam informacje są w stanie naświetlić, jakie możliwości daje usługodawca, a tym samym, jak efektywnie może być wykorzystywana usługa.

Chcąc uatrakcyjnić naszą ofertę pragniemy zaproponować kompleksową obsługę poczty elektronicznej w ramach posiadanego u nas serwera.

Uważamy, że jest to jeden z głównych kryteriów świadczących o zaawansowaniu usługi.

Innym nie mniej ważnym elementem, z którym konieczne należy się zapoznać a różniące nas od innych to:

  • możliwość tworzenia nieograniczonej liczby kont e-mail
  • możliwość zarządzania zadaniami/kontaktami/informacjami oraz pocztą w jednym miejscu,
  • dostęp do jednego konta e-mail dla wielu osób jednocześnie.

Konta e-mail bez limitu

Te z pośród firm, które przykładają odpowiednio dużą wagę do sprawnej komunikacji za pomocą poczty elektronicznej z pewnością powinny zwrócić uwagę na liczbę kont pocztowych, które można utworzyć na zamówionym serwerze. Najodpowiedniejszą decyzją jest zakup usługi charakteryzującej się możliwością tworzenia nieograniczonej liczby kont pocztowych (email) w ramach serwera. W praktyce umożliwia to założenie skrzynki pocztowej w bardzo krótkim czasie.

Wykorzystać to możemy na różne sposoby dobrym przykładem będzie służbowy adres email dla swoich pracowników taki jak; jan.nowak@moja-firma.pl), dzięki czemu z jednej strony będzie bardziej wiarygodny w oczach kontrahentów i klientów, a z drugiej kontakt będzie bardziej spersonalizowany.

Aliasy pocztowe bez limitu

Popularnym sposobem wykorzystującym adresy email jest ich tworzenie pod wyznaczone cele np: akcja marketingowa lub rekrutacyjna, BOK, newsletter., zgłoszenia serwisowe RMA
Oto przykładowe jednocześnie praktyczne wykorzystanie: rekrutacja@moja-firma.pl, bok@moja-firma.pl, newsletter@moja-firma.pl, rma@moja-firma.pl 

W ten prosty i co najważniejsze tani sposób wzmacniamy pozycje naszej firmy od strony wizerunkowej.

Innym, ważnym atutem staje się również ochrona personaliów pracownika odpowiedzialnego za kontakt.

13 432 38 08
Zrób test łącza

Księgowość i finanse

Księgowość i finanse